Lavoriškių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupėje  ugdomi  3–6 metų vaikai pagal Lavoriškių gimnazijos parengtą  Ikimokyklinio ugdymo programą.

Grupėje yra atskiras šviesus  ir jaukus miegamasis, atskira virtuvėlė bei rūbinė. Erdvioje, jaukioje bei spalvingoje grupėje vyksta  įvairūs užsiėmimai, ugdantys ikimokyklinę grupę lankančių vaikų kūrybiškumą. Tinkamai sukurta aplinka, skatina įvairią vaikų veiklą.

Spalvingi žaislai ir žaidybinės zonos skatina vaikus domėtis, žaisti, eksperimentuoti. Didelis dėmesys skiriamas vaikų  adaptacijai  bei individualiam bendravimui, tenkinami pagrindiniai vaikų poreikiai:  augimo, sveikatos, judėjimo, žaidimo, bendravimo, bendradarbiavimo, pažinimo, saviraiškos. Vyrauja šilti tarpusavio santykiai, teigiama emocinė aplinka.

Grupėje dirba:

Elvyra Jankovskaja, ikimokyklinio ugdymo pedagogė;

Alina Miliškevič, ikimokyklinio ugdymo pedagogė;

Anželika Pavtel, ikimokyklinio ugdymo pedagogės padėjėja;

Lilija Kolpačenko, ikimokyklinio ugdymo pedagogės padėjėja.