Lavoriškių gimnazija

Kovo mėnesį Lavoriškių gimnazijos lietuvių liaudies sceninio šokio kolektyvas (vadovė Monika Rupeikaitė) dalyvavo respublikiniame, tarpmokykliniame šokių festivalyje ,,Šok, nesustok" Tauragėje, kurį organizavo Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla. Festivalis buvo skirtas paminėti pasaulinę Meno dieną.
Lavoriškių gimnazijos šokių kolektyvas atliko šokį ,,Žuvų šukelės" (A. Jankutės choreografija, R. Šličkutės ir E. Čiplio išplėtota lietuvių liaudies daina). Festivalyje dalyvavo daugiau nei 200 šokėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Balandžio 22 d. gimnazijos 7 kl. mokiniai vyko į  pramogų vietą „Lazertronas“. Jame mokiniai išbandė akies taiklumą, kojų miklumą bei strateginius sugebėjimus. Šis aktyvus ir nuotaikingas žaidimas sustiprino klasės draugų emocinį ryšį, komandinę veiklą.

Balandžio 19 d. Varėnos Kultūros centre vyko tradicinis, nacionalinis dainų festivalis „Dainos iš tremties“.  Mūsų gimnaziją atstovavo IG klasės mokinės- Adriana Zakševska, Joana Čičinaitė ir Adriana Gedroic. ✨

Ačiū mokinėms už puikų pasirodymą dainuojant partizanų dainą "Gal pavargai".🤍

Dainų festivalį „Dainos iš tremties“ organizavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kartu su Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos Tolerancijos ugdymo centru.

skelbimas20240416

Noriu pasidžiaugti mūsų gimnazijos bendruomene, kurios nariai  savanoriškai dalijasi skaitymo malonumu bei dosniai dovanoja bibliotekai knygas.  Dėkoju mokinių tėveliams I. ir E. Griškevičiams bei 6 kl. mokinei V. Čižk už dovanotas knygas. Dalijimasis skaitymo džiaugsmu su kitais – prasminga ir maloni staigmena bibliotekai J Šia proga bibliotekoje eksponuojama dovanotų knygų paroda, kviečiu skaitytojus apsilankyti ir imti skaityti. Biblioteka su malonumu laukia ne tik naujų skaitytojų, bet ir  pasipildymo naujomis knygomis.

Lankytojai

Dabar svetainėje 202 svečiai ir narių nėra