nuotrauka 1Balandžio 14 d. Lavoriškių gimnazijos salėje vyko tradiciniu tampantis ikimokyklinio ugdymo, priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas „ Žodi, suskambėk“. Šiais mokslo metais meninio skaitymo konkurse sulaukėme gausaus būrio mažųjų skaitovų, kurie nugalėję jaudulį drąsiai lipo į sceną ir deklamavo savo pasirinktų autorių eilėraščius, skaitė prozos kūrinėlių ištraukas. Konkursas vyko šiose amžiaus grupėse:  ikimokyklinio ugdymo/ priešmokyklinio ugdymo grupės; 1A,1B-2 klasės ; 3-4 klasės.

Prizinių vietų laimėtojai : Ikimokyklinis ugdymas/ priešmokyklinis ugdymas:

1 vieta T. Ladyš ; 2 vieta A. Šulski; 3 vieta E. Symanovič.

1A,1B-2 klasės : 1 vieta D. Venckutė; 2 vieta S.Minkevičiūtė; 3 vieta V.Semčyšyn .

3-4 klasės: 1 vieta P. Luksha; 2 vieta M.Minkevičiūtė; 3 vieta Karol-Piotr Zapolski.

Meninio skaitymo konkurso „ Žodi, suskambėk“ laimėtojai buvo apdovanoti diplomais, atminuotrauka 2nimo dovanėlėmis, o dalyviai- padėkos raštais. Taip pat visi gavo po saldžią dovanėlę.

Konkurso organizatorės, vertinimo komisija pasidžiaugė, kad vaikai puoselėja lietuvių k. grožį, skambesį ir paskatino juos toliau skleisti savo kūrybinius gebėjimus.

nuotrauka 3nuotrauka 4nuotrauka 5nuotrauka 6nuotrauka 7nuotrauka 8nuotrauka9