Lavoriškių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupėje  ugdomi  3–6 metų vaikai pagal Lavoriškių gimnazijos parengtą  Ikimokyklinio ugdymo programą.

Grupėje yra atskiras šviesus  ir jaukus miegamasis, atskira virtuvėlė bei rūbinė. Erdvioje, jaukioje bei spalvingoje grupėje vyksta  įvairūs užsiėmimai, ugdantys ikimokyklinę grupę lankančių vaikų kūrybiškumą. Tinkamai sukurta aplinka, skatina įvairią vaikų veiklą.

Spalvingi žaislai ir žaidybinės zonos skatina vaikus domėtis, žaisti, eksperimentuoti. Didelis dėmesys skiriamas vaikų  adaptacijai  bei individualiam bendravimui, tenkinami pagrindiniai vaikų poreikiai:  augimo, sveikatos, judėjimo, žaidimo, bendravimo, bendradarbiavimo, pažinimo, saviraiškos. Vyrauja šilti tarpusavio santykiai, teigiama emocinė aplinka.

Grupės darbo laikas 7.00 – 17.51

Grupėje dirba:

Alina  Nikitina, ikimokyklinio  ugdymo vyresn. mokytoja;

Elvyra  Jankovskaja, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Anželija  Pavtel, ikimokyklinio  ugdymo mokytojo padėjėja;

Lilija Kolpačenko, ikimokyklinio  ugdymo  mokytojo padėjėja.