IMG 3db8f681657e9da63254d8a5771439ab V   Artėja Kūčios ir Šv. Kalėdos- stebuklų, vilties, tikėjimo ir džiaugsmo metas! Paminėti šių nuostabių švenčių ir pabūti kartu gruodžio 23 d. rytmetį  į gimnazijos  salę susirinko visi bendruomenės nariai. Adventinė popietė prasidėjo tikybos kabineto atidarymu ir gerbiamo Lavoriškių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios klebono Bernardo Augaičio palaiminimu. Prasmingų, jaukių švenčių bendruomenei linkėjo gimnazijos direktorė R.Katinauskienė. Kalėdų stebuklo belaukiant, skambėjo ikimokyklinio ugdymo, priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučių, pradinių klasių, 5-6 klasių mokinių atliekamos kalėdinės dainelės, džiugino kalėdinės nuotaikos  kupini šokiai ir eilėraščių posmai , susimąstyti apie švenčių prasmę skatino 5-os klasės mokinių vaidinimas  . Mokiniai , kartu su mokytojais, klasių auklėtojais, tėvais dalinosi kalėdaičiais -vienybės, meilės , susitaikymo simboliu. Mažieji mokinukai sulaukė netikėtos staigmenos- Kalėdų Senelio pasirodymo ! Kartu su juo  žaidė žaidimus, buvo apdovanoti dovanėlėmis, o tuo metu vyresnių klasių mokiniai šilčiausiais  jausmais ir geromis emocijomis dalinosi vieni su kitais savo klasėse ! Stebuklinga Šv. Kalėdų dvasia tepripildo širdis šiluma ir meile! Gražių švenčių!